Konkurs wiedzy pożarniczej

Marzec 12th, 2013 | by

Konkurs wiedzy pożarniczej

W dniu 08.03.2013 r. w świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Wolinie odbyły się eliminacje Gminne ogólnopolskiego turnieju wiedzy pożarniczej \”Młodzież zapobiega pożarom\”.
Z jednostki OSP Kołczewo zostało wytypowanych sześcioro członków młodzieżowej drużyny pożarniczej, z których czworo zajęło wysokie lokaty:
I miejsce (poziom gimnazjalny) – Karolina Grześków
I miejsce (poziom ponadgimnazjalny) – Emil Kaczorowski
II miejsce (poziom ponadgimnazjalny) – Tomasz Czyrko
III miejsce (poziom ponadgimnazjalny) – Konrad Wojda
Te osoby zakwalifikowały się do kolejnego etapu konkursu na poziomie powiatowym.
Zostały również wręczone podziękowania za przygotowanie uczestników OSP Kołczewo do eliminacji gminnych z rąk Burmistrza Wolina Eugeniusza Jasiewicza dla druhów Szymona Waligóry i Piotra Kaczorowskiego.

\"Konkurs