breaking news

Nowe GBA w Naszej Jednostce

Wrzesień 29th, 2011 | by

Nowe GBA w Naszej Jednostce

Strażacy z Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Kołczewie pozyskali we własnym zakresie strażacki Wóz gaśniczo-bojowy marki STAR 266 GBA, także własnymi siłami i wkładami pracy wyremontowali w/w samochód. Dnia 27.09.2011 r. został on wprowadzony do gotowości bojowej. Samochód został pozyskany z Jednostki Wojskowej Dziwnów. Strażacy zapewniają, że pozyskają jeszcze jeden pojazd w tym roku.
Zauważalne jest, że strażacy z OSP Kołczewo wzieli sprawy we własne ręce, acz kolwiek mają obiecane od Burmistrza Wolina oraz Prezesa i Komendanta Zarządu Miejsko Gminnego w Wolinie OSP RP wymianę w przyszłym roku samochodu średniego GBA na conajmniej o połowe młodszego, niż obecnie posiadają.
Strażacy OSP trzymają za słowo Burmistrza Wolina , Prezesa i Komendanta Zarządu Miejsko-Gminnego w Wolinie.


\"Nowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *